Деревообробні верстати Белмаш, зварювальне і пускозарядне обладнання GYS, електроінструмент PIT

Компанія «ТВК ІНФРА» є ексклюзивним представником СТОВ «Завод Белмаш» (Білорусія), який розробляє і виробляє деревообробні багатофункціональні верстати для обробки деревини і деревинно-стружкового матеріалу. Підприємство випускає продукцію найвищої складності, якість якої підтверджено сертифікатами РЄ, ЕАС, УкрСЕПРО.

Крім того, наша компанія ексклюзивно імпортує зварювальне обладнання SAS «Gys» (Франція), яка розробляє і виробляє зварювальні апарати, зарядні пристрої та обладнання для кузовного ремонту.

C початку 2017 року «ТВК ІНФРА» ексклюзивно імпортує і представляє машини деревообробні побутові від білоруського заводу ВАТ «Могильовліфтмаш» (Білорусія). Дані машини виконують функції пиляння поздовжнього, поперечного, а також пиляння під кутом, операції стругання по площині, по ребру і під кутом, і операцію фрезерування дисковою фрезою (відбір чверті).

Також, наша компанія імпортує електроінструмент торгової марки «P.I.T.» (Китай). Дана китайська компанія має повний цикл виготовлення, від виробництва запчастин до фінального складання і упаковки. При виробництві електроінструменту бренду «P.I.T.» використовуються високоякісні комбіновані матеріали і сучасні технології.

Для того, щоб зробити замовлення або отримати додаткову інформацію Ви можете звернутися в офіс компанії «ТВК ІНФРА» і наші співробітники допоможуть Вам прийняти оптимальне рішення, що відповідає Вашим потребам і запитам.